Бел велосипед светло

Ние се техничка Taiwan Бел велосипед светло производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контактирајте не.
Нашите главни производи се

Бел велосипед светло

. Да се ​​почитуваат "добра волја" принципот на услугата, "заедничка корист" принципот на соработка, строго се провери квалитетот, се придржуваат до "норми" на корпоративно размислување, ние се надеваме да имаат искрена соработка со пријатели од сите сфери на животот и да си одат рака под рака .
  • Бел велосипед светло - JH-401BB
Бел велосипед светло
модел - JH-401BB
Материјал:Врв-Челик,основна пластика.
Големина:50 мм
Пакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/Кутија.200 парчиња/CTN.2.2 куфта.
Н.В.:8 КГС Г.В.:10 кг
  • Брилијантен дизајн во дизајнирање за да се грижите за вашата безбедност,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипеди за секого
  • Гласно Rвонење&Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење.Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава
  • Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн.
  • Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
JH-401BB
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдоброто Бел велосипед светло, треба да знаете за највисок квалитет на Бел велосипед светло производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-500B/JH-500BB/JH-500CP/JH-500P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Големина:40ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,20/кутија 200 парчиња/ctn.,1.4 куфтаН.В.:7 KGSG.В.:9 кг Метал&Пластичен материјал Изградена-во компас ви покажува општо чувство за насока.Забелешка:Ако има магнетни елементи околу компасот,компасот може да не работи. Совршено се инсталира на вашиот велосипед/велосипед со дупка за монтирање на воланот Бел прави чист и јасен звук со едно движење на прстот Универзално bikeвоно за велосипеди одговара на повеќето велосипеди’и рачки. Гласен и јасен звук на ringвонење,понуди им на луѓето безбеден пат Висококвалитетен материјал од алуминиум и пластика Многу лесно се инсталира на воланот Погоден за повеќето велосипеди и за некои скутери Јасен звук:велосипедските ellsвона секогаш можат да ви дадат јасни и да ги потсетат минувачите да го одржуваат вашето возење безбедно и да ви овозможат пријатно искуство.
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдоброто Бел велосипед светло, треба да знаете за највисок квалитет на Бел велосипед светло производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-801-1/JH-801-2/JH-801-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МАТЕРИЈАЛ:Врв од легура со пластична основа и лост.Големина:55 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 200 парчиња/ctn.1.6 куфта.Н.В.:10 КГС Г.В.:12 кг Велосипедско ellвоно со печатење виножито Додаток за рачка за цевки од 22 мм ПРЕДУПРЕДУВАЧКО ВЕО:Алуминиумското bвонче за велосипед е специјално дизајнирано за планински велосипеди и велосипеди за патишта како предупредувачко safetyвонче за безбедност. ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ ЗА Трајна употреба:Велосипедското bвоно усвојува квалитетен алуминиум и инженерски пластичен материјал ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЕ:Се вклопува за надворешна дијаметарска цевка за велосипеди со 22мм.Само затегнете ја завртката на лентата за рачка со шрафцигер. ТРЕНДА ЗА ISВЕЕ ЗА КРИС ЗА ЈАСНО СЛУУВАЕ:Алуминиумските велосипедски ellsвона со моден изглед секогаш даваат јасна мелодија за да се слушне јасно
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдоброто Бел велосипед светло, треба да знаете за највисок квалитет на Бел велосипед светло производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-808A1/JH-808A4/JH-808BB/JH-808CP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Врв-легура,основна пластика.Големина:38 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,20 ЕЕЗ/Кутија.200 парчиња/CTN.1.4 куфта.Н.В.:6 КГС Г.В.:8 кг Шарена шема на цвеќиња&ндаш;Уметнички&Шарен дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од модерните додатоци за велосипеди за секој клиент Гласно Rвонење&засилувач;Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење. Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн. Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате