Велосипедски Bвонче

JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Велосипедски Bвонче и се уверам нашите клиенти за оптимални перформанси. Нашите производи се произведени со користење висок степен на суровина. Овие се користат во различни индустриски апликации. Тоа е произведен во согласност на меѓународните норми и стандарди и лесно може да биде персонализирана, како на клиент услов. Ние им нудиме на најконкурентни цени.
Имаме напредна опрема за производство на

Велосипедски Bвонче

и добра изработка и постепено се истражуваат некои нов дизајн. Сите партнери во странство се добредојдени да преговараат и да соработуваат со нас.
  • Велосипедски Bвонче - JH-808A1/JH-808A4/JH-808BB/JH-808CP
Велосипедски Bвонче - JH-808A1/JH-808A4/JH-808BB/JH-808CP Велосипедски Bвонче - JH-808A1/JH-808A4/JH-808BB/JH-808CP Велосипедски Bвонче - JH-808A1/JH-808A4/JH-808BB/JH-808CP Велосипедски Bвонче - JH-808A1/JH-808A4/JH-808BB/JH-808CP
Велосипедски Bвонче
модел - JH-808A1/JH-808A4/JH-808BB/JH-808CP
Материјал:Врв-легура,основна пластика.
Големина:38 мм
Пакување:1 ЕЕЗ/ЈП,20 ЕЕЗ/Кутија.200 парчиња/CTN.1.4 куфта.
Н.В.:6 КГС Г.В.:8 кг
  • Шарена шема на цвеќиња&ндаш;Уметнички&Шарен дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од модерните додатоци за велосипеди за секој клиент
  • Гласно Rвонење&засилувач;Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење.
  • Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава
  • Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн.
  • Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
JH-808A1/JH-808A4/JH-808BB/JH-808CP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Велосипедски Bвонче, треба да знаете за највисок квалитет на Велосипедски Bвонче производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-500B/JH-500BB/JH-500CP/JH-500P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Големина:40ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,20/кутија 200 парчиња/ctn.,1.4 куфтаН.В.:7 KGSG.В.:9 кг Метал&Пластичен материјал Изградена-во компас ви покажува општо чувство за насока.Забелешка:Ако има магнетни елементи околу компасот,компасот може да не работи. Совршено се инсталира на вашиот велосипед/велосипед со дупка за монтирање на воланот Бел прави чист и јасен звук со едно движење на прстот Универзално bikeвоно за велосипеди одговара на повеќето велосипеди’и рачки. Гласен и јасен звук на ringвонење,понуди им на луѓето безбеден пат Висококвалитетен материјал од алуминиум и пластика Многу лесно се инсталира на воланот Погоден за повеќето велосипеди и за некои скутери Јасен звук:велосипедските ellsвона секогаш можат да ви дадат јасни и да ги потсетат минувачите да го одржуваат вашето возење безбедно и да ви овозможат пријатно искуство.
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Велосипедски Bвонче, треба да знаете за највисок квалитет на Велосипедски Bвонче производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-801-1/JH-801-2/JH-801-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МАТЕРИЈАЛ:Врв од легура со пластична основа и лост.Големина:55 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 200 парчиња/ctn.1.6 куфта.Н.В.:10 КГС Г.В.:12 кг Велосипедско ellвоно со печатење виножито Додаток за рачка за цевки од 22 мм ПРЕДУПРЕДУВАЧКО ВЕО:Алуминиумското bвонче за велосипед е специјално дизајнирано за планински велосипеди и велосипеди за патишта како предупредувачко safetyвонче за безбедност. ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ ЗА Трајна употреба:Велосипедското bвоно усвојува квалитетен алуминиум и инженерски пластичен материјал ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЕ:Се вклопува за надворешна дијаметарска цевка за велосипеди со 22мм.Само затегнете ја завртката на лентата за рачка со шрафцигер. ТРЕНДА ЗА ISВЕЕ ЗА КРИС ЗА ЈАСНО СЛУУВАЕ:Алуминиумските велосипедски ellsвона со моден изглед секогаш даваат јасна мелодија за да се слушне јасно
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Велосипедски Bвонче, треба да знаете за највисок квалитет на Велосипедски Bвонче производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-401BB
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Врв-Челик,основна пластика.Големина:50 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/Кутија.200 парчиња/CTN.2.2 куфта.Н.В.:8 КГС Г.В.:10 кг Брилијантен дизајн во дизајнирање за да се грижите за вашата безбедност,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипеди за секого Гласно Rвонење&Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење.Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн. Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате