JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD. е една од Планински велосипедско ellвонче производители, добавувачи, извозници за толку многу години во Taiwan. Ние постави тимска работа централизирана претпријатие култура да се обучуваат компанија надлежност. Ние иницира човечки-базирани на управување, нормализирани управување политика, стандардизација текови и постојан квалитет. Учење и организација е нашиот развој цел. Ние веруваме дека сите вработени се обединат заедно да работат напорно, и со нашите маркетинг идејата дека прв клиент, квалитетот приоритет, луѓе ориентирани, ние може да се развие во поголема и посилна. Во исто време, ние може да им служи на клиенти повеќе вредност, и се посвети повеќе на општеството. Ние сме вашиот најдобар избор.

Планински велосипедско ellвонче

JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Планински велосипедско ellвонче, треба да знаете за највисок квалитет на Планински велосипедско ellвонче производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-500B/JH-500BB/JH-500CP/JH-500P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Големина:40ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,20/кутија 200 парчиња/ctn.,1.4 куфтаН.В.:7 KGSG.В.:9 кг Метал&Пластичен материјал Изградена-во компас ви покажува општо чувство за насока.Забелешка:Ако има магнетни елементи околу компасот,компасот може да не работи. Совршено се инсталира на вашиот велосипед/велосипед со дупка за монтирање на воланот Бел прави чист и јасен звук со едно движење на прстот Универзално bikeвоно за велосипеди одговара на повеќето велосипеди’и рачки. Гласен и јасен звук на ringвонење,понуди им на луѓето безбеден пат Висококвалитетен материјал од алуминиум и пластика Многу лесно се инсталира на воланот Погоден за повеќето велосипеди и за некои скутери Јасен звук:велосипедските ellsвона секогаш можат да ви дадат јасни и да ги потсетат минувачите да го одржуваат вашето возење безбедно и да ви овозможат пријатно искуство.
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Планински велосипедско ellвонче, треба да знаете за највисок квалитет на Планински велосипедско ellвонче производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-801-1/JH-801-2/JH-801-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МАТЕРИЈАЛ:Врв од легура со пластична основа и лост.Големина:55 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 200 парчиња/ctn.1.6 куфта.Н.В.:10 КГС Г.В.:12 кг Велосипедско ellвоно со печатење виножито Додаток за рачка за цевки од 22 мм ПРЕДУПРЕДУВАЧКО ВЕО:Алуминиумското bвонче за велосипед е специјално дизајнирано за планински велосипеди и велосипеди за патишта како предупредувачко safetyвонче за безбедност. ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ ЗА Трајна употреба:Велосипедското bвоно усвојува квалитетен алуминиум и инженерски пластичен материјал ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЕ:Се вклопува за надворешна дијаметарска цевка за велосипеди со 22мм.Само затегнете ја завртката на лентата за рачка со шрафцигер. ТРЕНДА ЗА ISВЕЕ ЗА КРИС ЗА ЈАСНО СЛУУВАЕ:Алуминиумските велосипедски ellsвона со моден изглед секогаш даваат јасна мелодија за да се слушне јасно
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Планински велосипедско ellвонче, треба да знаете за највисок квалитет на Планински велосипедско ellвонче производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-808A1/JH-808A4/JH-808BB/JH-808CP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Врв-легура,основна пластика.Големина:38 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,20 ЕЕЗ/Кутија.200 парчиња/CTN.1.4 куфта.Н.В.:6 КГС Г.В.:8 кг Шарена шема на цвеќиња&ндаш;Уметнички&Шарен дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од модерните додатоци за велосипеди за секој клиент Гласно Rвонење&засилувач;Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење. Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн. Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Планински велосипедско ellвонче, треба да знаете за највисок квалитет на Планински велосипедско ellвонче производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-401BB
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Врв-Челик,основна пластика.Големина:50 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/Кутија.200 парчиња/CTN.2.2 куфта.Н.В.:8 КГС Г.В.:10 кг Брилијантен дизајн во дизајнирање за да се грижите за вашата безбедност,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипеди за секого Гласно Rвонење&Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење.Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн. Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

Планински велосипедско ellвонче

и најдобра услуга. Вашето задоволство е наше задоволство, ние го поздравуваме и да ја цениме вашиот предлог и повратни информации за тоа како можеме да ви служат подобро. Очекувам да има добри деловни односи со тебе наскоро!