JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Anвонче за велосипеди за животни, Нашите производи е снабден од сигурни продавачите на пазарот, кои ги користат супериорен квалитет суровина во процесот на производство. Со цел да се обезбеди нивната подолг живот и квалитет ние производство на овие производи, со користење врвот одделение суровина, како на меѓународните стандарди за квалитет. Ние нудиме уред на нашите клиенти на повеќето достапни цени. Најпознати сме за задоволување на клиентите со ефикасност и конечно траен способност на нашите производи. Благодарение на квалитет, овие производи се барани од целиот свет.

Anвонче за велосипеди за животни

JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Anвонче за велосипеди за животни, треба да знаете за највисок квалитет на Anвонче за велосипеди за животни производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-303B/JH-303C/JH-303D/JH-303R
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Врв-легура,основна пластика.Големина:38 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,20 ЕЕЗ/Кутија.200 парчиња/CTN.1.1 чаша.Н.В.:7 КГС Г.В.:9 кг Прекрасна шема со кукла врзана на врвот-Уникатен и интересен дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипеди за деца и возрасни Гласно Rвонење&Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење.Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн. Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Anвонче за велосипеди за животни, треба да знаете за највисок квалитет на Anвонче за велосипеди за животни производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-505G/JH-505R/JH-505Y
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10/кутија,200 парчиња/ctn.,2.2 чаши Н.В.:6 КГС Г.В.:8 кг Материјал-Нашето велосипедско ellвоно од бубамара е изработено од алуминиум и ултра цврст инженерски пластичен материјал што обезбедува долготрајна употреба. Звукот е јасен-Симпатичното ellвонче на велосипедот е специјално дизајнирано за деца,мал и исклучителен,звукот е јасен,ефектот е одличен,гласните и јасни тонови на ringвонење му овозможуваат на вашето дете безбедно возење на пат. Цртан дизајн-Рог за велосипедски прстен со ролна со цртан филм и стилски изглед,тоа’одлично е да го украсите вашиот велосипед,идеално за девојче’с,момче’с,мало дете’с,деца’велосипед Лесно за инсталирање-Максимален дијаметар за инсталација со внатрешен дијаметар:околу 0.91ин.Брза и лесна инсталација,затегнете ја завртката на лентата за рачка со шрафцигер.
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Anвонче за велосипеди за животни, треба да знаете за највисок квалитет на Anвонче за велосипеди за животни производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-506R/JH-506Y
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Пакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10/кутија,200 парчиња/ctn.,2.7 чаши Н.В.:8 КГС Г.В.:10 кг Материјал-Нашето пчелно велосипедско ellвоно е изработено од цврст инженерски пластичен материјал што обезбедува долготрајна употреба. Звукот е јасен-Симпатичното ellвонче на велосипедот е специјално дизајнирано за деца,мал и исклучителен,звукот е јасен,ефектот е одличен,гласните и јасни тонови на ringвонење му овозможуваат на вашето дете безбедно возење на пат. Цртан дизајн-Рог за велосипедски прстен со ролна со цртан филм и стилски изглед,тоа’одлично е да го украсите вашиот велосипед,идеално за девојче’с,момче’с,мало дете’с,деца’велосипед Лесно за инсталирање-Максимален дијаметар за инсталација со внатрешен дијаметар:околу 22.2 мм.Брза и лесна инсталација,затегнете ја завртката на лентата за рачка со шрафцигер.
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Anвонче за велосипеди за животни, треба да знаете за највисок квалитет на Anвонче за велосипеди за животни производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-813P/JH-813Y
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Врв-Челик,основна пластика.Големина:57 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/Кутија.200 парчиња/CTN.2.2 куфта.Н.В.:14 КГС Г.В.:16 кг Розова покривка со мала симпатична кукла од желка на врвот&ндаш;Интересно&Прекрасен дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипед за секој клиент Гласно Rвонење&засилувач;Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење.Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн. Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате
Ние продолжуваме да иновираат, да се подобри, како и подобрување, како и интегрирање на ресурси внатрешно и надворешно да се зајакне флексибилноста на нашата компанија и на конкурентноста на нашите производи, и да се обезбеди и стари и нови клиенти со најдобрите

Anвонче за велосипеди за животни

и најдобра услуга.