Гроздобер велосипедско ellвонче

JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD. е цитиран како познат производител, извозник и доставувач на Гроздобер велосипедско ellвонче. Конкурентни цени, на кој тие се нудат да ги направи поатрактивни и неодолива. Го поздравуваме пријатели од целиот свет ја посетите нашата фабрика во сите time.so Ве молиме слободно контактирајте со нас.
Ние сме најискусните и најдобрите Гроздобер велосипедско ellвонче производител во Тајван. Ние ќе продолжиме да ги подобруваме нашите производи преку глобални продажни канали и производството и да продолжиме да развиваме висококвалитетни и иновативни производи. Ако сте заинтересирани за било кој производ, секој модел, Ве молиме слободно контактирајте со нас.
  • Гроздобер велосипедско ellвонче - JH-640/JH-650SS
Гроздобер велосипедско ellвонче - JH-640/JH-650SS Гроздобер велосипедско ellвонче - JH-640/JH-650SS
Гроздобер велосипедско ellвонче
модел - JH-640/JH-650SS
ПРЕДМЕТ:Класично месингско ellвоно
Материјал:Месинг врв,месинг занитвам Рачка од нерѓосувачки легура Основа
Погодно за 22.2&25.4
ГОЛЕМИНА:40 мм
Пакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10PCS/Кутија
200 парчиња/CTN CUFT:1.6
Н.В.:13 КГС Г.В.:15 кг
  • Јасно пријатно”Динг”звук за да се обезбеди безбедност:bвончето со месинг -купола и чекан носи гласен мелодичен тон на ringвонење за да ги предупреди луѓето одзади
  • Цврсто метално тело:добро направен полиран слој носи сјаен изглед.Весло од нерѓосувачки челик со издржлива пружина помага да се задржи вистинскиот звук.Држач од алуминиумска легура обезбедува цврста инсталација
  • Одговара на повеќето рачки и лесно се ringвони:чеканот е во добра положба за лесно да ringвони на вончето.Држач со две гуми за големина одговара за кормили со надворешен дијаметар од 20 мм до 25.4 мм(0.79 инчи-1 инч)
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
JH-640/JH-650SS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Гроздобер велосипедско ellвонче, треба да знаете за највисок квалитет на Гроздобер велосипедско ellвонче производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ПРЕДМЕТ:Мини месинг БелМАТЕРИЈАЛ:Месинг на врвот од пластична основаГолемина:30ммПакување:1ДЕЛ/ЈП,20 парчиња/Кутија200 парчиња/CTN.1.1 чаша.ft N.В:7 кг Г.В:9 килограмиПогоден за:22.Лента за рачка од 2 мм Квалитетни материјали:велосипедското ellвоно е изработено од квалитетна месинг и пластика. Јасен и силен звук:велосипед ringвончето прави гласно пријатно”Динг”звук,универзално разбрана и лесно сфатена од луѓе од различна возраст,ви носи безбедно возење Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање. Широк спектар на апликации:универзалното велосипедско ellвоно одговара за друмски велосипеди,планински велосипед,градски велосипед,спортски велосипед,дете’велосипед,крузер велосипед,Велосипед МТБ,Велосипед BMX,електричен скутер,итн.,можете и сами да си го подготвите велосипедското ellвоно,или испратете им на вашите пријатели и семејства како практичен подарок
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Гроздобер велосипедско ellвонче, треба да знаете за највисок квалитет на Гроздобер велосипедско ellвонче производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ПРЕДМЕТ:МИНИ БРУС БЕЛБАГОЛЕМИНА:28 ммОРИГИНАЛНО:НАПРАВЕНО ВО ТАЈВАНПакување:1 ЕЕЗ/торба,20 ЕЕЗ/кутија 200 ЕЕЗ/ctnН.В.:8 КГС Г.В.:10 KGS CUFT:1.1 Прилагодливо bвонче за велосипед:Прилагодливи гумени ленти,велосипедското bвонче лесно се прилагодува според потребите;Погоден за повеќето рачки за велосипеди со дијаметар од 22-35 мм/0.87-1.38 инчи;Може да важи за различни велосипеди Квалитетни материјали:велосипедското ellвоно е изработено од квалитетен месинг и инженерски пластичен материјал Јасен и силен звук:велосипед ringвончето прави гласно пријатно”Динг”звук,универзално разбрана и лесно сфатена од луѓе од различна возраст,ви носи безбедно возење Лесно за инсталирање:не се потребни алатки за инсталација или отстранување;лесно може да се инсталира на кормило за само 1 минута Широк спектар на апликации:универзалното велосипедско ellвоно одговара за друмски велосипеди,планински велосипед,градски велосипед,спортски велосипед,дете’велосипед,крузер велосипед,Велосипед МТБ,Велосипед BMX,електричен скутер,итн.,можете и сами да си го подготвите велосипедското ellвоно,или испратете им на вашите пријатели и семејства како практичен подарок
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Гроздобер велосипедско ellвонче, треба да знаете за највисок квалитет на Гроздобер велосипедско ellвонче производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-308
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Врв-БРАС,основна пластика.Големина:38 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/Кутија.200 парчиња/CTN.2.2 куфта.Н.В.:8 КГС Г.В.:10 кг Маѓепсувачки&Сјаен Outlook&ндаш;Фенси Целосно-дизајн на метален капак,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипеди за деца и возрасни Гласно Rвонење&засилувач;Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење.Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн. Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате