Rвони за Bвонче за велосипед

Како една од водечките производителот, снабдувачот и извозник во Taiwan, Ние се специјализираат во Rвони за Bвонче за велосипед производството. Имаме повеќе од десет години богато искуство во развој на производот, продажба и монтажа, нашите производи имаат добиено голем углед во домашни и задокеански. Нашата компанија со високо квалитетни производи, најдобри услуги и добра репутација, имаат освоено голем customers'support, и стана повеќе сила и моќен, скала е проширен и потполно сопственост manufactory.
нашите

Rвони за Bвонче за велосипед

се широко прифатени од страна на клиентите од целиот свет. Гаранција за нашите клиенти најдобро ниво на услуга нуди можност, точност и квалитет донесе многу пофалби од нашите клиенти и да победи на меѓународните пазари.
  • Rвони за Bвонче за велосипед - JH8
Rвони за Bвонче за велосипед
модел - JH8
ПРЕДМЕТ:МИНИ БРУС БЕЛБА
ГОЛЕМИНА:28 мм
ОРИГИНАЛНО:НАПРАВЕНО ВО ТАЈВАН
Пакување:1 ЕЕЗ/торба,20 ЕЕЗ/кутија 200 ЕЕЗ/ctn
Н.В.:8 КГС Г.В.:10 KGS CUFT:1.1
  • Прилагодливо bвонче за велосипед:Прилагодливи гумени ленти,велосипедското bвонче лесно се прилагодува според потребите;Погоден за повеќето рачки за велосипеди со дијаметар од 22-35 мм/0.87-1.38 инчи;Може да важи за различни велосипеди
  • Квалитетни материјали:велосипедското ellвоно е изработено од квалитетен месинг и инженерски пластичен материјал
  • Јасен и силен звук:велосипед ringвончето прави гласно пријатно”Динг”звук,универзално разбрана и лесно сфатена од луѓе од различна возраст,ви носи безбедно возење
  • Лесно за инсталирање:не се потребни алатки за инсталација или отстранување;лесно може да се инсталира на кормило за само 1 минута
  • Широк спектар на апликации:универзалното велосипедско ellвоно одговара за друмски велосипеди,планински велосипед,градски велосипед,спортски велосипед,дете’велосипед,крузер велосипед,Велосипед МТБ,Велосипед BMX,електричен скутер,итн.,можете и сами да си го подготвите велосипедското ellвоно,или испратете им на вашите пријатели и семејства како практичен подарок
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
JH8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Rвони за Bвонче за велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Rвони за Bвонче за велосипед производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ПРЕДМЕТ:Мини месинг БелМАТЕРИЈАЛ:Месинг на врвот од пластична основаГолемина:30ммПакување:1ДЕЛ/ЈП,20 парчиња/Кутија200 парчиња/CTN.1.1 чаша.ft N.В:7 кг Г.В:9 килограмиПогоден за:22.Лента за рачка од 2 мм Квалитетни материјали:велосипедското ellвоно е изработено од квалитетна месинг и пластика. Јасен и силен звук:велосипед ringвончето прави гласно пријатно”Динг”звук,универзално разбрана и лесно сфатена од луѓе од различна возраст,ви носи безбедно возење Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање. Широк спектар на апликации:универзалното велосипедско ellвоно одговара за друмски велосипеди,планински велосипед,градски велосипед,спортски велосипед,дете’велосипед,крузер велосипед,Велосипед МТБ,Велосипед BMX,електричен скутер,итн.,можете и сами да си го подготвите велосипедското ellвоно,или испратете им на вашите пријатели и семејства како практичен подарок
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Rвони за Bвонче за велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Rвони за Bвонче за велосипед производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-308
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Врв-БРАС,основна пластика.Големина:38 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/Кутија.200 парчиња/CTN.2.2 куфта.Н.В.:8 КГС Г.В.:10 кг Маѓепсувачки&Сјаен Outlook&ндаш;Фенси Целосно-дизајн на метален капак,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипеди за деца и возрасни Гласно Rвонење&засилувач;Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење.Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн. Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Rвони за Bвонче за велосипед, треба да знаете за највисок квалитет на Rвони за Bвонче за велосипед производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-640/JH-650SS
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ПРЕДМЕТ:Класично месингско ellвоноМатеријал:Месинг врв,месинг занитвам Рачка од нерѓосувачки легура ОсноваПогодно за 22.2&25.4ГОЛЕМИНА:40 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10PCS/Кутија200 парчиња/CTN CUFT:1.6Н.В.:13 КГС Г.В.:15 кг Јасно пријатно”Динг”звук за да се обезбеди безбедност:bвончето со месинг -купола и чекан носи гласен мелодичен тон на ringвонење за да ги предупреди луѓето одзади Цврсто метално тело:добро направен полиран слој носи сјаен изглед.Весло од нерѓосувачки челик со издржлива пружина помага да се задржи вистинскиот звук.Држач од алуминиумска легура обезбедува цврста инсталација Одговара на повеќето рачки и лесно се ringвони:чеканот е во добра положба за лесно да ringвони на вончето.Држач со две гуми за големина одговара за кормили со надворешен дијаметар од 20 мм до 25.4 мм(0.79 инчи-1 инч)