Велосипедско Oldвонче на старата школа

JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD. специјализира во производство, снабдување и извозник Велосипедско Oldвонче на старата школа, Со една фабрика во Taiwan. главно произведува сите видови на оваа производи. Покрај тоа, ние може да ви обезбеди со договор производство или ви помогнат да се развие и дизајн на нови производи во зависност од вашите барања. Сега, нашите производи се продаваат добро во светот; Клиентите се многу задоволни со нашите производи.
Ние имаме група на многу професионален дизајн и производство организации, од областа на R & D и производството

Велосипедско Oldвонче на старата школа

. Професионален дизајн и одличен квалитет на производот, гаранција да обезбеди на клиентите со висок квалитет на products.Very Искрено со нетрпение очекуваме да се воспостави долгорочна соработка со вас.
  • Велосипедско Oldвонче на старата школа - JH-230/JH-240
Велосипедско Oldвонче на старата школа - JH-230/JH-240 Велосипедско Oldвонче на старата школа - JH-230/JH-240
Велосипедско Oldвонче на старата школа
модел - JH-230/JH-240
Материјал:Основен челичен дел и UCP основа.
Големина:58мм
Пакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 200 парчиња/ctn.,1.6 кутри.
Н.В.:18 кг Г.В.:20 кг
  • Убавиот звук на камбаната е универзално разбран и лесно сфатен од луѓе од сите возрасти
  • Стар-училишен метален капак и основен дизајн со класична шема на врвот
  • Прекрасно сребро-хромиран финиш додава винтиџ изглед на вашиот велосипед.
  • Лесно е лесно да се вклучи,а theвончето создава нагласен звук со минимален напор
  • Гласно јасен звук:металното bвонче на велосипедот може да создаде силен и јасен звук за да може јасно да се слушнете при возење,вашето возење ќе биде многу побезбедно
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
JH-230/JH-240
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдобриот водич на Велосипедско Oldвонче на старата школа, треба да знаете за највисок квалитет на Велосипедско Oldвонче на старата школа производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-762/JH-770/JH-790
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Основен челичен дел и UCP основа.Големина:60ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 200 парчиња/ctn.,1.6 кутри.Н.В.:18 кг Г.В.:20 кг Класичниот звук на камбаната е универзално разбран и лесно сфатен од луѓе од сите возрасти Прекрасно сребро-хромиран финиш додава винтиџ изглед на вашиот велосипед. Лесно е лесно да се вклучи,а theвончето создава нагласен звук со минимален напор Гласно јасен звук:металното bвонче на велосипедот може да создаде силен и јасен звук за да може јасно да се слушнете при возење,вашето возење ќе биде многу побезбедно
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдобриот водич на Велосипедско Oldвонче на старата школа, треба да знаете за највисок квалитет на Велосипедско Oldвонче на старата школа производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-810STCP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Врв-Челик,основна пластика.Големина:57 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/Кутија.200 парчиња/CTN.2.2 куфта.Н.В.:14 КГС Г.В.:16 кг Светла&Чиста корица&ндаш;Класичен&засилувач;Убав дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипед за секој клиент Гласно Rвонење&засилувач;Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење.Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн. Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдобриот водич на Велосипедско Oldвонче на старата школа, треба да знаете за највисок квалитет на Велосипедско Oldвонче на старата школа производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-820BB/JH-820CP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Челичен лим со ED врв и ED база.Големина:58ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 200 парчиња/ctn.,1.6 кутри.Н.В.:18 кг Г.В.:20 кг Класичниот звук на камбаната е универзално разбран и лесно сфатен од луѓе од сите возрасти Прекрасната црна завршница додава винтиџ изглед на вашиот велосипед. Лесно е лесно да се вклучи,а theвончето создава нагласен звук со минимален напор Гласно јасен звук:металното bвонче на велосипедот може да создаде силен и јасен звук за да може јасно да се слушнете при возење,вашето возење ќе биде многу побезбедно