Крофна велосипедска камбана

JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD. е еден од познати имиња кои се вклучени во Taiwan производителот, снабдувачот и извозник на широк спектар на Крофна велосипедска камбана кој има висок квалитет и единствена формула. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Нашите производи се прецизно дизајниран со голема грижа од страна на нашите прекрасен тим со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет и тие се совршени да се користи во различни места. Нашата палета е достапен во рефус количества и најмногу конкурентни цени.
Најдобриот производител со богато искуство Крофна велосипедска камбана. Имаме можност да ги произведуваме најдобрите производи. Долго време ги обучуваме најпрофесионалните техничари за да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга по продажбата. Ние сме врвна компанија во индустријата. Ветуваме дека ќе обезбедиме квалитетни производи и најдобри цени за вас. Воспоставивме долгорочни деловни односи со клиенти низ целиот свет. Ако сте заинтересирани за нашите производи, Ве молиме контактирајте не веднаш.
  • Крофна велосипедска камбана - JH-D8-1/JH-D8-2
Крофна велосипедска камбана - JH-D8-1/JH-D8-2 Крофна велосипедска камбана - JH-D8-1/JH-D8-2
Крофна велосипедска камбана
модел - JH-D8-1/JH-D8-2
ПРЕДМЕТ:Рог од жаба
DES:ПП неонско тело со гумена сијалица,
Големина:68*100 мм
КОРИСТЕТЕ:Заграда за брзо ослободување
ЗА:22.2&25.4 лента за рачки
Пакување:1 ЕЕЗ/торба,10 ЕЕЗ/кутија 100 ЕЕЗ/ctn
Н.В.:6 КГС Г.В.:8 KGS CUFT:1.5
ОРИГИНАЛНО:НАПРАВЕНО ВО ТАЈВАН
  • КУТЕН ДИЗАЈН-симпатичниот изглед го прави рогот на велосипедот уникатно уметничко дело,мала и тркалезна гумена топка со дизајн на крофна додадете прекрасен и гроздобер елемент на неа.Рог за велосипед може да се инсталира на дете’велосипед.Практичниот и убав рог ќе им се допадне на возрасните и на децата.
  • ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЕ-Подгответе шрафцигер,отпуштете завртка и ставете ја пластичната стегалка на лентата за рачката на велосипедот и зашрафете ја.Големината на рогот на велосипедот е погодна за универзален велосипед,и лесно може да се отстрани од велосипедот.
  • БЕЗБЕДНО И ГЛАСНО-Исчистете го патот со препознатливото свирење со стискање на гумената жаба на рогот,непогрешливиот звук им овозможува на сите да ве знаат’повторно доаѓа.
  • ШИРОКА УПОТРЕБА-Ова класично ретро велосипедско ellвонче е универзално за планински велосипед,градски велосипед,спортски велосипед,дете’s велосипед пати велосипед скутер,итн.,можете и сами да си го подготвите велосипедското ellвоно,или испратете им на вашите пријатели и семејства како практичен подарок
  • Прилагодете го вашиот велосипед онака како што сакате за да направите одлична атракција на вашиот велосипед.
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
JH-D8-1/JH-D8-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдобриот водич на Крофна велосипедска камбана, треба да знаете за највисок квалитет на Крофна велосипедска камбана производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-401+1R/JH-401+1Y
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Големина:75 ммDES:Врв од легура,Пластична основаПакување:1 ЕЕЗ/кутија,100 ЕЕЗ/ctn пукнатина:2 Н.В:4 кг Г.В:5 кг ЗА22.2 мм или 25.4 мм или 31.Лента за рачка од 8 мм Неспоредлив и импресивен изглед со мала ветерница и прекрасен капак-Исклучителен и стилски дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипеди за деца и возрасни Гласно Rвонење&Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЕ-Брзо и лесно се инсталира на повеќето велосипеди со употреба на стандарден шрафцигер.Компатибилен со повеќето рачни стандардни големини. Апликации:theвоната може да се применат за друмски велосипед,планински велосипед,градски велосипед,спортски велосипед,крузер велосипед и така натаму, а исто така може да се користи како подарок за вашите пријатели,семејство
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдобриот водич на Крофна велосипедска камбана, треба да знаете за највисок квалитет на Крофна велосипедска камбана производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-707R/JH-707Y/JH-708
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Врв од легура,пластична основа.Пакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 200 парчиња/ctn.,2.2 крави.Н.В.:8 кг Г.В.:10 кг Импресивно&Симпатична шема&ндаш;Интересен дизајн на детско велосипедско bвонче,ова велосипедско ellвонче е една од основните додатоци за велосипеди за деца Гласно Rвонење&засилувач;Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење. Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на убавото-пластичното ellвоно е обложено со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да го направи потрајно и убаво Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн. Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдобриот водич на Крофна велосипедска камбана, треба да знаете за највисок квалитет на Крофна велосипедска камбана производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-809G/JH-809R/JH-809Y
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Врв-легура,основна пластика.Големина:39 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,20 ЕЕЗ/Кутија.200 парчиња/CTN.1.4 куфта.Н.В.:6 КГС Г.В.:8 кг Модел на пиперка&ндаш;Прекрасна&Креативен дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од интересните додатоци за велосипед за секој клиент Гласно Rвонење&засилувач;Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење. Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн. Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдобриот водич на Крофна велосипедска камбана, треба да знаете за највисок квалитет на Крофна велосипедска камбана производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-F7/JH-2001/JH-812P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ПРЕДМЕТ:Хамбургер БелDES:Врв&база:пластика.Големина:65 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/БУКА 200 ЕЕЗ/CTN.2.7 кутри.Н.В.:12 кг.Г.В.:14 кг. Модел на Хамбургер&ндаш;Импресивно&засилувач;Креативен дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипед за секој клиент Гласно Rвонење&засилувач;Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЕ-Брзо и лесно се инсталира на повеќето велосипеди со употреба на стандарден шрафцигер.Компатибилен со повеќето рачни стандардни големини. Апликации:theвоната може да се применат за друмски велосипед,планински велосипед,градски велосипед,спортски велосипед,крузер велосипед и така натаму, а исто така може да се користи како подарок за вашите пријатели,семејство
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдобриот водич на Крофна велосипедска камбана, треба да знаете за највисок квалитет на Крофна велосипедска камбана производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-214G/JH-214W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МАТЕРИЈАЛ:Челичен покрив и UCP основаГолемина:55 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 100 ЕЕЗ/ctn.,0.8 куфтаН.В.:9 КГС Г.В.:11 кг Модел-Единствен и брилијантен дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипеди за секого Со прекрасниот резонантен звук од месинг Гласно Rвонење&Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЕ-Брзо и лесно се инсталира на повеќето велосипеди со употреба на стандарден шрафцигер.Компатибилен со повеќето рачни стандардни големини. Апликации:theвоната може да се применат за друмски велосипед,планински велосипед,градски велосипед,спортски велосипед,крузер велосипед и така натаму, а исто така може да се користи како подарок за вашите пријатели,семејство