Боја Рингер Велосипед ellвоно

JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD. е на високо-технолошкиот претпријатие професионално ангажирани во производство, снабдување и извозник Боја Рингер Велосипед ellвоно производи и сродни професија услуги. Имаме години искуство за извоз па само бидете сигурни да прават бизнис со нас, ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Ајде да сакаат и да работат напорно за посветла иднина.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите

Боја Рингер Велосипед ellвоно

или би сакале да клиент цел, Ве молиме слободно да ни договор, Ние сме Очекуваме да формирање на успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во блиска иднина.
  • Боја Рингер Велосипед ellвоно - JH-750 BLACK/JH-750 BLUE/JH-750 CP/JH-750 RED
Боја Рингер Велосипед ellвоно - JH-750 BLACK/JH-750 BLUE/JH-750 CP/JH-750 RED Боја Рингер Велосипед ellвоно - JH-750 BLACK/JH-750 BLUE/JH-750 CP/JH-750 RED Боја Рингер Велосипед ellвоно - JH-750 BLACK/JH-750 BLUE/JH-750 CP/JH-750 RED Боја Рингер Велосипед ellвоно - JH-750 BLACK/JH-750 BLUE/JH-750 CP/JH-750 RED
Боја Рингер Велосипед ellвоно
модел - JH-750 BLACK/JH-750 BLUE/JH-750 CP/JH-750 RED
МАТЕРИЈАЛ:Врв од легура со пластична основа и лост.
Големина:55 мм
Пакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 200 парчиња/ctn.1.6 куфта.
Н.В.:10 КГС Г.В.:12 кг
  • Додаток за ellвоно од велосипед за кормило за цевки од 22 мм
  • ПРЕДУПРЕДУВАЧКО ВЕО:Алуминиумското bвонче за велосипед е специјално дизајнирано за планински велосипеди и велосипеди за патишта како предупредувачко safetyвонче за безбедност.
  • ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ ЗА Трајна употреба:Велосипедското bвоно усвојува квалитетен алуминиум и инженерски пластичен материјал
  • ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЕ:Се вклопува за надворешна дијаметарска цевка за велосипеди со 22мм.Само затегнете ја завртката на лентата за рачка со шрафцигер.
  • ТРЕНДА ЗА ISВЕЕ ЗА КРИС ЗА ЈАСНО СЛУУВАЕ:Алуминиумските велосипедски ellsвона со моден изглед секогаш даваат јасна мелодија за да се слушне јасно
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
JH-750 BLACK/JH-750 BLUE/JH-750 CP/JH-750 RED
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Боја Рингер Велосипед ellвоно, треба да знаете за највисок квалитет на Боја Рингер Велосипед ellвоно производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-301/JH-302/JH-309
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Врв-легура,основна пластика.Големина:38 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,20 ЕЕЗ/Кутија.200 парчиња/CTN.1.4 куфта.Н.В.:6 КГС Г.В.:8 кг Фенси безбол-стилски изглед-Уникатен и неверојатен дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипед за секој поединец Гласно Rвонење&Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење.Чекори за користење bвона за велосипеди:притиснете ја позицијата за безбол палка со палецот,повлечете го нанадвор,а потоа ослободете го. Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн. Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Боја Рингер Велосипед ellвоно, треба да знаете за највисок квалитет на Боја Рингер Велосипед ellвоно производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-418W/JH-418G
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Сите платични површинаГолемина:42 ммПакување:1 ЕЕЗ/кутија,100 ЕЕЗ/ctn,пуфка:Н.В.:12 КГС Г.В.:14 кг Шармантно&Прекрасен поглед&ндаш;бел капак со прекрасна мисирка-преса за облик,ова велосипедско bвоно има метафора за“Со среќа”. Гласно Rвонење&засилувач;Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење.Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн. Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Боја Рингер Велосипед ellвоно, треба да знаете за највисок квалитет на Боја Рингер Велосипед ellвоно производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-800A1/JH-800A2/JH-800A3/JH-800A4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МАТЕРИЈАЛ:Врв од легура со пластична основа и лост.Големина:55 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 200 парчиња/ctn.1.6 куфта.Н.В.:10 КГС Г.В.:12 кг Додаток за ellвоно од велосипед за кормило за цевки од 22 мм ПРЕДУПРЕДУВАЧКО ВЕО:Алуминиумското bвонче за велосипед е специјално дизајнирано за планински велосипеди и велосипеди за патишта како предупредувачко safetyвонче за безбедност. ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ ЗА Трајна употреба:Велосипедското bвоно усвојува квалитетен алуминиум и инженерски пластичен материјал ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЕ:Се вклопува за надворешна дијаметарска цевка за велосипеди со 22мм.Само затегнете ја завртката на лентата за рачка со шрафцигер. ТРЕНДА ЗА ISВЕЕ ЗА КРИС ЗА ЈАСНО СЛУУВАЕ:Алуминиумските велосипедски ellsвона со моден изглед секогаш даваат јасна мелодија за да се слушне јасно
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Боја Рингер Велосипед ellвоно, треба да знаете за највисок квалитет на Боја Рингер Велосипед ellвоно производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-800AL CP/JH-800ALBLACK
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ПРЕДМЕТ:ЈА САКАМ МОЈАТА BВЕЗА НА ВЕЛОСОЛЕДИТЕМАТЕРИЈАЛ:Врв од легура со пластична основа и лост.Големина:55 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 200 парчиња/ctn.1.6 куфта.Н.В.:10 КГС Г.В.:12 кг Велосипедско ingвонче на Newвонче Ново Безбедно Го сакам мојот Велосипед Печатен Звук Симпатичен велосипедски рог Предупредувачки прстен Bвонче Велосипедска галантерија за 22ММ рачка за цевки ПРЕДУПРЕДУВАЧКО ВЕО:Алуминиумското bвонче за велосипед е специјално дизајнирано за планински велосипеди и велосипеди за патишта како предупредувачко safetyвонче за безбедност. ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ ЗА Трајна употреба:Велосипедското bвоно усвојува квалитетен алуминиум и инженерски пластичен материјал ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЕ:Се вклопува за надворешна дијаметарска цевка за велосипеди со 22мм.Само затегнете ја завртката на лентата за рачка со шрафцигер. ТРЕНДА ЗА ISВЕЕ ЗА КРИС ЗА ЈАСНО СЛУУВАЕ:Алуминиумските велосипедски ellsвона со моден изглед секогаш даваат јасна мелодија за да се слушне јасно