Момци велосипед Бел

JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD. води Taiwan производителот, набавувачот и извозник со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила. Со широк спектар, со добар квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користат во Момци велосипед Бел и други индустрии. Нашите производи се широко признати и доверени од страна на корисниците и да ги задоволат постојано менување на економските и социјалните потреби. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Ние сме најпрофесионалниот и најдобриот производител на Момци велосипед Бел во Тајван. Имаме многу години историја во Тајван. Нашите производи се многу популарни меѓу купувачите многу години. Бидејќи квалитетот на производите е стабилен, а цената е конкурентна на пазарот, успешно воспоставивме долгорочни деловни односи со купувачите.
  • Момци велосипед Бел - JH-707R/JH-707Y/JH-708
Момци велосипед Бел - JH-707R/JH-707Y/JH-708 Момци велосипед Бел - JH-707R/JH-707Y/JH-708 Момци велосипед Бел - JH-707R/JH-707Y/JH-708
Момци велосипед Бел
модел - JH-707R/JH-707Y/JH-708
Врв од легура,пластична основа.
Пакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 200 парчиња/ctn.,2.2 крави.
Н.В.:8 кг Г.В.:10 кг
  • Импресивно&Симпатична шема&ндаш;Интересен дизајн на детско велосипедско bвонче,ова велосипедско ellвонче е една од основните додатоци за велосипеди за деца
  • Гласно Rвонење&засилувач;Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење.
  • Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на убавото-пластичното ellвоно е обложено со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да го направи потрајно и убаво
  • Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн.
  • Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
JH-707R/JH-707Y/JH-708
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдоброто Момци велосипед Бел, треба да знаете за највисок квалитет на Момци велосипед Бел производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-401+1R/JH-401+1Y
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Големина:75 ммDES:Врв од легура,Пластична основаПакување:1 ЕЕЗ/кутија,100 ЕЕЗ/ctn пукнатина:2 Н.В:4 кг Г.В:5 кг ЗА22.2 мм или 25.4 мм или 31.Лента за рачка од 8 мм Неспоредлив и импресивен изглед со мала ветерница и прекрасен капак-Исклучителен и стилски дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипеди за деца и возрасни Гласно Rвонење&Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЕ-Брзо и лесно се инсталира на повеќето велосипеди со употреба на стандарден шрафцигер.Компатибилен со повеќето рачни стандардни големини. Апликации:theвоната може да се применат за друмски велосипед,планински велосипед,градски велосипед,спортски велосипед,крузер велосипед и така натаму, а исто така може да се користи како подарок за вашите пријатели,семејство
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдоброто Момци велосипед Бел, треба да знаете за највисок квалитет на Момци велосипед Бел производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-809G/JH-809R/JH-809Y
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Врв-легура,основна пластика.Големина:39 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,20 ЕЕЗ/Кутија.200 парчиња/CTN.1.4 куфта.Н.В.:6 КГС Г.В.:8 кг Модел на пиперка&ндаш;Прекрасна&Креативен дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од интересните додатоци за велосипед за секој клиент Гласно Rвонење&засилувач;Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење. Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн. Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдоброто Момци велосипед Бел, треба да знаете за највисок квалитет на Момци велосипед Бел производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-F7/JH-2001/JH-812P
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ПРЕДМЕТ:Хамбургер БелDES:Врв&база:пластика.Големина:65 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/БУКА 200 ЕЕЗ/CTN.2.7 кутри.Н.В.:12 кг.Г.В.:14 кг. Модел на Хамбургер&ндаш;Импресивно&засилувач;Креативен дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипед за секој клиент Гласно Rвонење&засилувач;Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЕ-Брзо и лесно се инсталира на повеќето велосипеди со употреба на стандарден шрафцигер.Компатибилен со повеќето рачни стандардни големини. Апликации:theвоната може да се применат за друмски велосипед,планински велосипед,градски велосипед,спортски велосипед,крузер велосипед и така натаму, а исто така може да се користи како подарок за вашите пријатели,семејство
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдоброто Момци велосипед Бел, треба да знаете за највисок квалитет на Момци велосипед Бел производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-D8-1/JH-D8-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ПРЕДМЕТ:Рог од жабаDES:ПП неонско тело со гумена сијалица,Големина:68*100 ммКОРИСТЕТЕ:Заграда за брзо ослободувањеЗА:22.2&25.4 лента за рачкиПакување:1 ЕЕЗ/торба,10 ЕЕЗ/кутија 100 ЕЕЗ/ctnН.В.:6 КГС Г.В.:8 KGS CUFT:1.5ОРИГИНАЛНО:НАПРАВЕНО ВО ТАЈВАН КУТЕН ДИЗАЈН-симпатичниот изглед го прави рогот на велосипедот уникатно уметничко дело,мала и тркалезна гумена топка со дизајн на крофна додадете прекрасен и гроздобер елемент на неа.Рог за велосипед може да се инсталира на дете’велосипед.Практичниот и убав рог ќе им се допадне на возрасните и на децата. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЕ-Подгответе шрафцигер,отпуштете завртка и ставете ја пластичната стегалка на лентата за рачката на велосипедот и зашрафете ја.Големината на рогот на велосипедот е погодна за универзален велосипед,и лесно може да се отстрани од велосипедот. БЕЗБЕДНО И ГЛАСНО-Исчистете го патот со препознатливото свирење со стискање на гумената жаба на рогот,непогрешливиот звук им овозможува на сите да ве знаат’повторно доаѓа. ШИРОКА УПОТРЕБА-Ова класично ретро велосипедско ellвонче е универзално за планински велосипед,градски велосипед,спортски велосипед,дете’s велосипед пати велосипед скутер,итн.,можете и сами да си го подготвите велосипедското ellвоно,или испратете им на вашите пријатели и семејства како практичен подарок Прилагодете го вашиот велосипед онака како што сакате за да направите одлична атракција на вашиот велосипед.
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
Купете го најдоброто Момци велосипед Бел, треба да знаете за највисок квалитет на Момци велосипед Бел производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-214G/JH-214W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
МАТЕРИЈАЛ:Челичен покрив и UCP основаГолемина:55 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 100 ЕЕЗ/ctn.,0.8 куфтаН.В.:9 КГС Г.В.:11 кг Модел-Единствен и брилијантен дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипеди за секого Со прекрасниот резонантен звук од месинг Гласно Rвонење&Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЕ-Брзо и лесно се инсталира на повеќето велосипеди со употреба на стандарден шрафцигер.Компатибилен со повеќето рачни стандардни големини. Апликации:theвоната може да се применат за друмски велосипед,планински велосипед,градски велосипед,спортски велосипед,крузер велосипед и така натаму, а исто така може да се користи како подарок за вашите пријатели,семејство