Велосипедско рачно Bвонче

JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD. е професионална Велосипедско рачно Bвонче производителот, снабдувачот чии одлични производи развиен во стандардни и извезуваат глобалните пазари и, исто така, на локалните пазари. Ние правиме сериозен однос со добар квалитет, ефикасна услуга, и креативен дизајн како нашата компанија најголема цел. Задоволството на клиентите е нашата најголема достигнувања. Како клиенти, ќе се увери од добивањето на највисок квалитет на производи по разумни цени и брза испорака на краток увод време. Ние со нетрпение очекуваме да бараат добра бизнис партнер. Ние искрено добредојде вашето драгоцено сугестии и производ наредби.
Ние може да ги поддржи нови дизајни според барањата на клиентите; нашите

Велосипедско рачно Bвонче

е да ја исполниме нашата потенцијал да се обезбеди највисок квалитет на услуга. За повеќе информации за нашите производи, ве молиме не брзајте да ги пребарувате преку нашата веб страница или да ни дадат покана, би сакале да бидат на услуга наскоро.
  • Велосипедско рачно Bвонче - JH-820BB/JH-820CP
Велосипедско рачно Bвонче - JH-820BB/JH-820CP Велосипедско рачно Bвонче - JH-820BB/JH-820CP
Велосипедско рачно Bвонче
модел - JH-820BB/JH-820CP
Материјал:Челичен лим со ED врв и ED база.
Големина:58мм
Пакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 200 парчиња/ctn.,1.6 кутри.
Н.В.:18 кг Г.В.:20 кг
  • Класичниот звук на камбаната е универзално разбран и лесно сфатен од луѓе од сите возрасти
  • Прекрасната црна завршница додава винтиџ изглед на вашиот велосипед.
  • Лесно е лесно да се вклучи,а theвончето создава нагласен звук со минимален напор
  • Гласно јасен звук:металното bвонче на велосипедот може да создаде силен и јасен звук за да може јасно да се слушнете при возење,вашето возење ќе биде многу побезбедно
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
JH-820BB/JH-820CP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Велосипедско рачно Bвонче, треба да знаете за највисок квалитет на Велосипедско рачно Bвонче производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-230/JH-240
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Основен челичен дел и UCP основа.Големина:58ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 200 парчиња/ctn.,1.6 кутри.Н.В.:18 кг Г.В.:20 кг Убавиот звук на камбаната е универзално разбран и лесно сфатен од луѓе од сите возрасти Стар-училишен метален капак и основен дизајн со класична шема на врвот Прекрасно сребро-хромиран финиш додава винтиџ изглед на вашиот велосипед. Лесно е лесно да се вклучи,а theвончето создава нагласен звук со минимален напор Гласно јасен звук:металното bвонче на велосипедот може да создаде силен и јасен звук за да може јасно да се слушнете при возење,вашето возење ќе биде многу побезбедно
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Велосипедско рачно Bвонче, треба да знаете за највисок квалитет на Велосипедско рачно Bвонче производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-762/JH-770/JH-790
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Основен челичен дел и UCP основа.Големина:60ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/кутија 200 парчиња/ctn.,1.6 кутри.Н.В.:18 кг Г.В.:20 кг Класичниот звук на камбаната е универзално разбран и лесно сфатен од луѓе од сите возрасти Прекрасно сребро-хромиран финиш додава винтиџ изглед на вашиот велосипед. Лесно е лесно да се вклучи,а theвончето создава нагласен звук со минимален напор Гласно јасен звук:металното bвонче на велосипедот може да создаде силен и јасен звук за да може јасно да се слушнете при возење,вашето возење ќе биде многу побезбедно
JANG HORNG ENTERPRISE CO.,LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Велосипедско рачно Bвонче, треба да знаете за највисок квалитет на Велосипедско рачно Bвонче производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
JH-810STCP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Материјал:Врв-Челик,основна пластика.Големина:57 ммПакување:1 ЕЕЗ/ЈП,10 ЕЕЗ/Кутија.200 парчиња/CTN.2.2 куфта.Н.В.:14 КГС Г.В.:16 кг Светла&Чиста корица&ндаш;Класичен&засилувач;Убав дизајн,ова велосипедско bвоно е едно од основните додатоци за велосипед за секој клиент Гласно Rвонење&засилувач;Јасно-Јасниот и гласен тон на ringвонење може брзо да ги потсети пешаците и да ви обезбеди безбедно возење.Исклучителна&засилувач;Издржлив-Површината на класичното алуминиумско bвоно е обложена со водоотпорна боја за да спречи 'рѓа и да ја направи потрајна и поубава Применливи типови велосипеди-Погоден за повеќето велосипеди со дијаметар на рачката 22.2 мм,може да се користи за повеќето видови велосипеди,скутери,трицикли,итн. Лесно за инсталирање-Нема тежок процес на инсталација,бара само шрафцигер за лесно инсталирање.Ако има било каков проблем со производот,те молам дон’t двоумете се да не контактирате